16 Eyl 2016

Luna park kazalarını inceliyoruz..Arkadaşlar bugünden itibaren artık luna park kazalarını incelemeye başlıyoruz. İlk yayınımız yarın olucaktır takipte kalınız.


Arkadaşlar şimdiye kadar olmuş bir kaç luna park kazalarını bir mercek altına tutucaz nerede neler olmuş hangi ülkelerde . Sabıkalı eğlence makinelerini çıkarıcaz. Bir söz var "Bilmemek mutluluktur." diye bence mühendis olmanın asıl sıkıntısıda budur. Çünkü biliyorsun metal yorgunluğu ne her salınımda o civataların çok azda olsa gevşediğini sonra metal kalitesini , e ne oluyor doğal olarak uzaklaşmak iştiyorsun ki doğruda. Amacım sizi biraz daha korkutmak değilde korumak. 

Yayın sırasında videolarıda kullanıcaz ilk videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Videoyu yayın başına koyucam. Videoları zaten youtube kanalımız "Öyle İşte" yi kullanıcaz. Güzel şeyler çıkaracağımızı zannediyorum. Takipte Kalalım Bismillah diyelim :)  

Paylaş:

Yazar:

Merhaba, ben bu bloğun kurucularındanım. 21 yaşındayım. Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde Makine Mühendisliği okumaktayım. HTML, CSS, Python ve Java ile uğraşıyorum. Cad programlarında Autocad biliyorum.

E-Mail: ismailkuscu@muhendisol.com

Yorum Gönder

 
Telif Hakkı © 2014'den beri Mühendis Ol
Gizlilik Politikası ve Telif Hakkı -Site Haritası-