1. Ana Sayfa
  2. Günlük Hayattan
  3. Çin’den ürün alınabilecek siteler

Çin’den ürün alınabilecek siteler

Günümüzde birçok kişi, ticarete atılmak ve uygun fiyattan ürünleri alıp, ülkemizde satışa sunmak adına yöntemler aramaktadır. Bunlar arasında ise en sık tercih edilen yöntem Çin’den ürün alınabilecek siteler araştırmasıdır! Birçok kişi, Çin’den getirdiği ürünleri ülkemizde satışa sunmaktadır. Peki, yatırım isteyen ve riski olan bu iş için ne gibi adımları takip etmek gerekmektedir? Sizler için Çin’den ürün alabileceğiniz web adreslerini sıralayacağımız gibi, bazı ayrıntılara da dikkat etmeniz gerektiğini vurgulayacağız. Öncelik olarak, bir ürün tercih etmeden evvel, dikkat etmeniz gereken unsurlara göz atalım;

Mutlaka öncelik olarak deneme için ufak çaplı siparişler verin.
Ürünün kalitesini kontrol ettikten sonra, yüklü yatırımlar yapabilirsiniz.
Kargo şirketini iyi seçin. Bu alanda önemli olan faktör kargo şirketi!
Hemen bir firma ile anlaşmayın! Aynı hizmeti sunan alternatif firmalardan da fiyat alın!
Ürünleri teslim aldıktan sonra, piyasa değerine göre satış ayarlayın!
Ürünün 1 ayda size ulaşacağı düşünüldüğü zaman, bu süreç zarfında size yetecek kadar ürün sipariş etmeyi ihmal etmeyin!

Şimdi gelelim web sitelerine! Sunacağımız adreslerin tamamı, ülkemizde ve Dünya çapında ilgi gören ürünleri satışa sunmaktadır. Çin’den ürün alınabilecek siteler konusunda elverişli olan bu adreslere göz atabilirsiniz!
www.focalprice.com – iPhone ve iPad aksesuarları, telefon kılıf satışları!

Bilindiği gibi akıllı telefonlar hayatımızın önemli bir parçası haline dönüştü! Birçok kişi de, bu akıllı cihazlarını koruma altında tutmak ve daha kullanışlı kılmak adına telefon kılıfları satın almaktadır. Bu yüzden akıllı bir girişim elde etmek bakımından, tercihinizi bu ürünlerden yana kullanabilirsiniz. Ayrıca en düşük minimum tutarla ürün sipariş etmek de mümkün! Çok ucuz olduğu için alternatif pek çok ürüne yönelebilirsiniz. Ayrıca kol saatleri gibi çeşitli dijital aksesuarların satışını da gerçekleştiriyorlar!
www.dx.com – Dijital ürün satışları

Dijital ürün satmayı düşünüyorsanız bu siteyi mutlaka gözden geçirin! Uygun fiyatlı birçok ürünü sunan ve “kargo ücretsiz” olarak satışlar gerçekleştiren web sitesi, sizler için gayet özellikli sunumlar yapıyor! Tercihinizi kaliteli bir siteden yapmak ve birinci sınıf kalitede ki elektronik ürünlere yönelmek adına DX’i mutlaka gözden geçirin! Kargo süresi biraz yavaş olduğundan dolayı, bu alanda alternatif firmalara da yönelebilirsiniz.
www.tinydeal.com – Binlerce ürün satışı!

Aklınıza gelebilecek tüm ürün satışlarını yapan bu site, son dönemlerin en çok tercih edilen ürünlerini bizler için sıralıyor. Makyaj malzemeleri, giyim ürünleri, manikür setleri gibi ürünlerin tamamına hitap etmektedir. Ücretsiz kargo olarak sunum yapan web sitesi, günümüzde Türk girişimcilerin başlıca tercihi olarak görülüyor. Ayrıca ürünler gayet ucuz olduğundan dolayı toptan sipariş vermek bakımından gayet mantıklı bir hareket olacaktır! Mutlaka göz atmanızı öneriyoruz!

www.espow.com – Aksesuar satışları!

Ayakkabı, çanta, kıyafet gibi birçok ürünü güvenle satın almak için uygun adres! Diğer Çin sitelerine göre biraz pahalı olsa da, kalitesi bakımından bir tık daha yüksek! Ayrıca kargosu ücretsiz ve hızlı kargo imkanıyla kullanıcılara ulaşıyor! Bu nedenle tercihinizi Espow’dan yana yapabilirsiniz.
www.aliexpress.com – Binlerce ürün satışı!

Çin’in tartışmasız en çok bilinen ve tercih edilen sitesi! Milyonlara yakın ürünlerin satışa sunulduğu site, Paypal ile güvenli alışverişler yapmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca Gittigidiyor tarzında ki bir altyapı ile çalışan ürün, bireysel satıcıların da ürünlerini satışa sunmasına yardımcı oluyor. Satıcılarla mesajlaşabilir, bu sayede ürünleri temin edebilirsiniz. Kargo ücretli olduğundan dolayı kitleler artık diğer alternatif sitelere yöneliyor.
www.everbuying.com – Kıyafet satışı!

Kıyafet satışı yapmak isteyenler için bu site çok uygun! Ücretsiz kargo imkanıyla binlerce ürüne göz gezdirebilir ve güvenle tercih edebilirsiniz! Son dönemlerin en çok tercih edilen sitesi konumunda yer alan bu alan, hızlı kargo imkanlarını da Dünya çapında elverişli kılıyor!
www.bestofferbuy.com – Elektronik eşya satışı!

Elektronik eşyaları tercih etmek ve satın almak istiyorsanız bu site sizler için gayet uygun! Siparişlerinizi 20-25 gün içerisinde size sunuyor. Güvenli bir site olmasının yanı sıra satın alacağınız ürünün maliyetine göre kargosu ücretli veya ücretsiz olabiliyor. Araştırmalar yapabilir ve bir tercih belirleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni yayınlardan anında haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap