Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ): Çevre Mühendisi Alıyor
 1. Anasayfa
 2. İş İlanı

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ): Çevre Mühendisi Alıyor

0

Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli olarak bir çevre mühendisini istihdam edecek. KPSS P3 puanı dikkate alınacak. Başvurular 14.08.2023-28.08.2023 tarihleri arasında yapılacaktır.

Aranan nitelikler aşağıdaki gibidir,

KadroGörev YeriAdetCinsiyetÖğrenim DurumuKPSS Puan TürüAranan Nitelikler
MühendisMerkez 1Kadın/ErkekLisans KPSSP3Çevre Mühendisliği lisans bölümü mezunu olmak. Belgelendirmek koşuluyla en az 1 (bir) yıl atık yönetimi uygulamaları konusunda iş deneyimine sahip olmak.
Tablo1. Şartlar ve aranan özellikler

Açıklamalar

 1. Başvuracak adaylar, 657 sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen şartlara haiz olmalıdır.
 2. Türk Ceza Kanunu’nun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile, kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 (bir) yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına çarptırılmış olmamalı veya affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, Milli Savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar, casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hile, iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamalıdır.
 3. Adaylar mezuniyetlerine göre 2022 KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmalıdır.
 4. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamış olmalıdır.
 5. Başvurular; 14.08.2023-28.08.2023 tarihleri arasında 15 gün süre ile https://online.ktu.edu.tr adresinden yapılacaktır. Posta, e-posta vb. şekillerde yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
 6. Sonuçlar; ilgili KPSS puan türü sıralaması dikkate alınarak başvuru bitim tarihinden itibaren en az 20 gün içerisinde https://www.ktu.edu.tr adresinden ilan edilecektir.
 7. 4-B sözleşmeli personel olarak çalışırken istifa edip görevden ayrılanlar, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.
 8. Erkek adaylar için askerlikle ilişkisinin olmaması gerekmektedir (Tüm ilan kadroları için; terhis, muaf veya tecilli olmak).

Not 1: Adaylar yalnızca bir pozisyon için başvuru yapabilirler.

Not 2: Başvuru dilekçesi, https://www.ktu.edu.tr/ veya https://www.ktu.edu.tr/personel adreslerinden başvuru yapılacak birim ve unvan dikkate alınarak temin edilip doldurulacak ve istenilen diğer evraklarla birlikte başvuru ekranına yüklenecektir.

Not 3: *Başvuru formlarını eksik veya hatalı dolduranların, *başvuru ve işlemler sırasında gerçeğe aykırı bilgi ve belge sunanların veya belgeleri eksik olanların başvuruları kesinlikle kabul edilmeyecektir. Gerçeğe aykırı belge sunduğu veya yanıltıcı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış ise iptal edilecek ve idare tarafından bir bedel ödenmiş ise bu bedel faiziyle birlikte tazmin edilecektir.

Başvurular için Gerekli Evraklar

 1. Mezuniyet belgesinin e-Devletten alınmış barkodlu bir nüshası (e-Devletten mezuniyet belgelerini temin edemeyenler mevcut mezuniyet belgesinin bir nüshasını ekleyebilirler.)
 2. 2022 KPSS Sonuç Belgesi
 3. Nüfus cüzdanı örneği
 4. Son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 adet vesikalık fotoğraf (Başvuru dilekçesine eklenecektir).
 5. https://www.ktu.edu.tr/ ; https://www.ktu.edu.tr/personel bulunan başvurulacak birim ve unvan dikkate alınarak temin edilecek başvuru dilekçesi.
 6. Koruma ve Güvenlik Görevlisi için yapılan başvurularda herhangi bir sağlık kuruluşundan onaylı boy kilo endeksini gösterir bir belge.
 7. Deneyim şartı olan unvanlara yapılan başvurularda e-Devletten alınacak SGK Hizmet Dökümü.
 8. Başvurulacak unvan için istenen sertifika veya belgenin fotokopisi.
 9. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi.

Başvuru ve detaylar için tıklayınız.

Bu yazı sende ne reaksiyon verdi ?
 • 0
  _tt_
  Üşüttü
 • 0
  sabr_m_zorlad_
  Sabrımı Zorladı
 • 0
  ayd_nlatt_
  Aydınlattı
 • 0
  rahatlatt_
  Rahatlattı
 • 0
  mutlu_etti
  Mutlu Etti

Sağlam oku, " Mühendis ol "

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir