Yazarlarımız

İsmail KUŞCU

Merhaba, ben bu bloğun kurucularındanım. 21 yaşındayım. Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde Makine Mühendisliği okumaktayım. HTML, CSS, Python ve Java ile uğraşıyorum. Cad programlarında Autocad biliyorum.
E-Mail: ismailkuscu@muhendisol.com

Hüseyin Zahid YAZICI

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde Makine Mühendisliği öğrencisiyim. Öncelikli ilgilendiğim konular Endüstri 4.0, 3D yazıcılar ve insansız hava araçları. Ancak genel olarak teknoloji ve yeni araştırmaları da takip etmeye çalışıyorum. Mühendis Ol bloğunda içerik üretiyor ve içeriklerin düzenlenmesinde görev yapıyorum.
İletişim : zahidyazici@muhendisol.com

Mehmet Kaan Oluğ

Merhaba ben Mehmet Kaan OLUĞ. Ondokuz Mayıs Üniversitesi İnşaat Mühedisliği bölümü öğrencisiyim. 21 yaşındayım. AutoCad programını aktif olarak kullanmaktayım. Çelik yapı tasarımları hakkında ilgiliyim.
E-Mail: kaanolug@muhendisol.com

Furkan Enes GÜNDOĞDU

Merhaba, Karabük'ün Safranbolu ilçesinde doğdum ve büyüdüm. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisiyim . Mühendis Ol bloğunun kuruculardanım. 1 yıl önce yazarlığa başladım. Yazılım olarak python biliyorum. Yoğun olarak tasarım üzerine çalışıyorum. Bu yüzden Autocad ve Solidworks'ü yoğun olarak kullanıyorum.Ayrıca kendi yaptığım Drone'um bulunmaktadır.
E-Mail: furkanenes@muhendisol.com


Ümit AKAY

Merhaba, adım Ümit AKAY 21 yaşındayım ve Sinopluyum. 19 Mayıs Üniversitesi 3. sınıf Makine Mühendisliği öğrencisiyim. Bende bu blogda yazarım. İlgi alanlarım bilim, Türkiye'deki teknolojik gelişmeler, bilim insanlarının hayatları vb. konularda yazılar yazmaya çalışıyorum. Yazılarımı okuduğunuz için teşekkür ederim. E-Mail: umitakay@muhendisol.com

Furkan CENGİZ

Merhaba, ben bu bloğun kurucularındanım. 21 yaşındayım. Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde Makine Mühendisliği okumaktayım. E-Mail: furkancengiz@muhendisol.com

Burak Can GÜNEŞ

Ondokuz Mayıs Üniversitesinde Makine Mühendisliği bölümü öğrencisiyim. Solidworks ve Autocad gibi teknik çizim ve katı modelleme programlarına hakimim.
E-Mail: brkcangns@muhendisol.com

Onur SOYLU

Merhaba ben Onur Soylu , 19 Mayıs Üniversitesinde çocukluk hayalim olan Makina Mühendisliği okuyorum. 21 yaşındayım. Teknoloji ile yakından ilgileniyorum. Cad programlarından Autocad biliyorum. Yapay zeka üzerine araştırmalar yapıyorum.
E-Mail: onursoylu@muhendisol.comOsman Beydilli

Selamlar, Kocaeli/İzmit'te yaşıyorum. Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı MYO Elektronik Haberleşme Teknolojisi okuyorum. Amatör Araştırmacı Gazeteciyim, Bir çok alanda araştırmalar yaptım. Hititlerde Şenlikler konu başlıklı yüksek lisans tezi hazırladım. Her geçen gün değişen ve yeni bir Çağın ( Uzay ve Bilişim Çağı ) eşiğinde olan Dünyamıza, Aynı penceden bakmayan okuyuculara ilham kaynağı olabilirsem NE MUTLU BANA...
E-Mail: osmanbeydilli@muhendisol.comAbdulmuttalip TOK

Merhaba, adım Abdulmuttalip Tok 21 yaşındayım. Düzceliyim. Lise eğitimini Düzce Fatih anadolu teknik lisesi Elektrik ve Elektronik bölümü olarak bitirdim. Bülent Ecevit Üniversitesi Alaplı MYO Elektronik Haberleşme Teknolojisi 2017 mezunuyum. Arduino programlama, CCS-C PIC programlama, Autocad, ISIS, ARES, Algoritma, Bilgisayar Programlama ile uğraşıyorum ve bilgi sahibiyim
E-Mail: abdulmuttaliptok@muhendisol.com

Halil KOÇ

Merhaba ben Halil Koç 21 yaşındayım Uşaklıyım.Lise eğitimimi Eşme Ahmet Avcı Anadolu Öğretmen Lisesinde tamamladım.Uşak Üniversitesi Makina Mühendisliği öğrencisiyim cad programlarından Autocad biliyorum ayrıca HTML CSS ve C dili ile uğraşıyorum.
E-Mail: halilkoc@muhendisol.com

Ömer Faruk SARI

Merhabalar, ben Ömer Faruk Sarı 1996 Konya doğumluyum. Kto Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendeisliği 2. sınıf öğrencisiyim . İlgi alanlarım Otonom robotik sistemler , C++ , Solisworks ve PLC
E-Mail: omerfaruk@muhendisol.com

Pelin UĞUR

Merhaba, ben Pelin Uğur. 22 yaşındayım, Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Metalürji ve Malzeme Mühendisliği öğrencisiyim. İlgi alanlarım termodinamik, elektrometalürji, metaller hakkında yazılar yazıyorum. Autocad, SolidWorks, Ansys ve MATLAB biliyorum.
E-Mail: pelinugur@muhendisol.com

Mehmethan DEMİR
Mehmethan Demir: Merhaba ben Mehmethan DEMİR, Ondokuz Mayıs Üniversitesi Makine Mühendisliği öğrencisiyim. Autocad, Solidworks programlarıyla uğraşmaktayım. Kalıp tasarımı ve proje yazma konusunda bilgi sahibiyim.
E-Mail:mehmethan@muhendisol.com

Onur YAĞCI
Samsun Ondokuz Mayıs Makine Müh. Öğrencisiyim Autocad ve SolidWorks programları üstünde uğraşlarım var (orta seviye) Savunma Sanayi üzerine yoğun bir ilgim bulunmakta.

E-Mail: onuryagcı@muhendisol.com

Ayhan ARSLAN

Merhaba ben Ayhan ARSLAN.Uludağ Üniversitesi'nde Elektrik Elektronik mühendisliği okuyorum .C ve Matlab programlama dillerini biliyorum.savunma teknolojileri ve yapay zeka alanlarına ılgı duyuyor ve bu konularda araştırmalar yapıyorum.
E-Mail: ayhanarslan@muhendisol.com

Gözde Akan

Merhaba, ben Gözde 22 yaşındayım. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. TUBİTAK 2209-B Sanayiye Yönelik Lisans Bitirme Tezi Destekleme programında 4 kişilik ekipte proje yürütücüsüyüm. İlgi alanlarım; yenilenebilir enerji, atıksu arıtım teknolojileri, yapı malzemeleri. Geopolimer üzerine araştırma ve laboratuvar çalışmaları yapmaktayım.
E-Mail: gozdeakan@muhendisol.com

 
Telif Hakkı © 2014'den beri Mühendis Ol
Gizlilik Politikası ve Telif Hakkı -Site Haritası-