1. Ana Sayfa
  2. Ürün İnceleme
  3. Ses Engelleme Teknolojisi:Muzo

Ses Engelleme Teknolojisi:Muzo

Tasarım %80

 

Ağırlık %70

 

Kalite %60

 

Yeterlilik %40

 

Muzo isimli Indiegogo ve Kickstarter projesi dışarıdan gelen tüm sesleri kesiyor hatta uyumanız için müzik dahi çalabiliyor.

Kickstarter ve Indiegogo gibi proje halinde olan ilginç fikirlerin bir ürüne dönüşmesini sağlayan platformlarda ortaya çıkan ve toplamda milyon doların üzerinde bağışa ulaşan Muzo isimli cihaz özellikle ortamdaki ve dışarıdaki seslerden rahatsız olan kişileri ilgilendiriyor.
Muzo, düzgün yüzeyler için anti titreşim teknolojisi uygulayan ilk akustik cihaz.
En basitiyle etrafınızdaki istenmeyen rahatsız titreşimleri engelleyen muhteşem bir teknoloji. Gerçekçi sesler üretmek için Billionsund (BST) kullanılıyor ve bu güçlü seslerle araya giren istenmeyen sesleri bastırıyor.

 

Cihazın 3 farklı modu vardır. Bunlar Sessizlik modu, Uyku modu ve Gizlilik modu olmak üzere 3 farklı özelliğe sahip olan Muzo, hem ortamdaki sesi izole edebiliyor hem de rahatlatıcı müzikler çalarak stresinizi atmanıza ya da uyumanıza yardımcı oluyor.
Sessizlik modunda cam gibi yüzeylere yapıştırdığınızda titreşimi engellemesiyle birlikte dışarıdaki sesleri cama ek olarak izole eden ve böylelikle dışarıdaki gürültünün çok daha az duyulmasını sağlayan Muzo, kalabalık ortamlarda söylediklerinizi çevredeki kişilerin duymaması içinde yine titreşimler yardımıyla ses dalgalarını bir yerde tutuyor. Kickstarter’da toplam 532 bin dolar ve Indiegogo’da toplam 1.6 milyon dolar gelir elde etmiştir.Muzo 159 dolar ve kargo ücreti ödeyerek ön siparişle satın alınabiliyor.
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni yayınlardan anında haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap